راهنما خراسان دستگیری پلیس آگاهی خراسان رضوی

راهنما: خراسان دستگیری پلیس آگاهی خراسان رضوی اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث جزئیات تیراندازی در میدان جمهوری مشهد و دستگیری قاتلان

فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌ رضوی گفت: قاتلان میدان جمهوری مشهد که در نیمه شب اردیبهشت ماه امسال مرتکب قتل شدند، دستگیر شدند. 

جزئیات تیراندازی در میدان جمهوری مشهد و دستگیری قاتلان

عبارات مهم : خراسان

فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی گفت: قاتلان میدان جمهوری مشهد که در نیمه شب اردیبهشت ماه امسال مرتکب قتل شدند، دستگیر شدند.

به گزارش ایسنا، قادر کریمی، صبحگاه امروز در نشست خبری در رابطه با عنوان شناسایی و انهدام باند افراد شرور و قاتل مرتبط با اتفاق میدان جمهوری اسلامی که در اداره پلیس آگاهی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: در بیست و دوم اردیبشهت ماه امسال ساعت ۱۲ و ۱۵ دقیقه گزارشی داده شد که در میدان جمهوری اسلامی مشهد تیراندازی صورت گرفته بود و در پی آن دو تن به قتل رسیده اند. به همین جهت همکاران ما در پلیس آگاهی جهت بررسی صحنه و ابزار جرم در صحنه حضور پیدا می کنند.

وی افزود: پلیس آگاهی بعد از حضور در صحنه با شاهدان محل گفت وگو کرده و متوجه می شوند که خوردوی قاتلان پراید بوده که خودروی پژو را متوقف کرده است و بلافاصله بعد از پیاده شدن دو نفر را به قتل رسانده اند. در بررسی هایی انجام شده است مدارکی در خوردو کشف شد که نشانگر پیشینه دار بودن چند تن از این افراد در زمینه شرارت، قتل و… بود.

جزئیات تیراندازی در میدان جمهوری مشهد و دستگیری قاتلان

کریمی خاطرنشان کرد: در صحنه جرم هیچ گونه رد و نشانی از قاتلان وجود نداشت . بنابراین جهت بدست آوردن اطلاعات در این زمینه پیشینه مقتولان در پلیس آگاهی بررسی شد. بررسی ها نشان داد که مقتولان دارای پیشینه سرقت، شرارت و … بودند. با توجه به اطلاعات شاهدان و سرنخ های به دست آمده مشخص شد که چند تن از این افراد در پایتخت کشور عزیزمان ایران ساکن شده است اند.

فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی تصریح کرد: بعد از ورود این باند از پایتخت کشور عزیزمان ایران به استان دو تن از آن ها را در ۴۸ ساعت گذشته که افراد مهم این اتفاق بودند در یکی از شهرستان های اطراف مشهد حضور داشتند و مسلح بودند دستگیر شدند. در جهت اعتراف آن ها، ۲۴ ساعت بعد سه تن دیگر از افراد این باند بازداشت شدند که ضارب مهم و راننده جزو آن ها بود.

فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌ رضوی گفت: قاتلان میدان جمهوری مشهد که در نیمه شب اردیبهشت ماه امسال مرتکب قتل شدند، دستگیر شدند. 

وی توضیح داد: ضارب مهم در اعترافات خود توضیح داد که در سال ۸۴ در یکی از شهرستان های استان دزدی مسلحانه از یک طلافروشی کرده هست. بعد از این اتفاق دستگیر شده است و بعد از آزای از زندان در سال ۹۲ در یکی از شهرستا ن تربت جام مرتکب به قتل شده است هست. بررسی ها در همان ابتدا نشان داد که مناسبت پیش آمده امنیتی و تروریستی نبوده، بلکه عنوان اخلاقی و دزدی و کینه توزی بوده است.

فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی تشریح کرد: یکی از سرنخ هایی که باعث دستگیری این افراد شد، عنوان قتل قاسم آباد در سال گذشته بوده هست. در واقع یکی از قاتلان دستگیر شده است برادر فرد کشته شده است در قاسم آباد بوده که جهت انتقام دست به این کار زده هست.

کریمی در رابطه با سلاح های به کار گرفته شده است ادامه داد: سه قبضه سلاح کلاشینکف و شکاری به همراه سه دستگاه ماشین که در صحنه جرم استفاده شده است بود، کشف شد. باید توجه داشت که مبادی ورودی دسترسی به سلاح گرم در کشور وجود دارد. استان خراسان از لحاظ وسعت گسترده است و دارای شرایط خاصی است که امکان ورورد غیرقانونی سلاح را به همراه دارد.

جزئیات تیراندازی در میدان جمهوری مشهد و دستگیری قاتلان

واژه های کلیدی: خراسان | دستگیری | پلیس آگاهی | خراسان رضوی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog